Bellarosa Flat In Bairro Alto By Homeful Homes

  • 60 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

1-slaapkamer Bellarosa Flat In Bairro Alto By Homeful Homes Lissabon ligt op ongeveer 1 km afstand van het treinstation Cais do Sodré en op 5 minuten loopafstand van de Praça Luís de Camões. Gasten kunnen gebruikmaken van draadloos internet voor zowel zaken als vrije tijd.

Dit appartement biedt gasten de handige voorziening van een haardroger en handdoeken in de badkamer. Er is ook een douche.

Bellarosa Flat In Bairro Alto By Homeful Homes bevat zelfvoorzienende faciliteiten, zoals een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, keukengerei en glaswerk.

Het Mosteiro dos Jerónimos ligt op een korte afstand van dit 1-badkamer appartement, Castelo de São Jorge is op 19 minuten lopen. Bovendien ligt Bellarosa Flat In Bairro Alto By Homeful Homes van 60 m² op slechts 700 meter van het Rossio. Het uitzichtpunt van Graça is binnen 2 km van dit appartement genesteld. Deze accommodatie is in de buurt van de dichtstbijzijnde bushalte, Conde Barao.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Bellarosa Flat In Bairro Alto By Homeful Homes Lissabon
Ola Lisbon - Bairro Alto V
Mobiele prijsaanbieding

Ola Lisbon - Bairro Alto V

6.5
Aangenaam 23 beoordelingen
32 m van de accommodatie
USD 146 USD 131
per nacht
Bairro Alto Stylish Studios By Hosty
Mobiele prijsaanbieding

Bairro Alto Stylish Studios By Hosty

7.4
Goed 24 beoordelingen
42 m van de accommodatie
USD 121 USD 109
per nacht
Home 10 Bairro Alto
Mobiele prijsaanbieding

Home 10 Bairro Alto

60 m van de accommodatie
USD 180 USD 162
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Humberto Delgado
    9 km

    Treinstations

    Station Rossio
    400 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Shuttle

    • Luchthavenshuttle (toeslag)

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Verwarming
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer0000
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Bellarosa Flat In Bairro Alto By Homeful Homes te vinden?
      Bellarosa Flat In Bairro Alto By Homeful Homes is in de Lissabon Historisch Centrum wijk van Lissabon gesitueerd, op 6 km afstand van het Mosteiro dos Jerónimos.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Bellarosa Flat In Bairro Alto By Homeful Homes?
      Populaire plekken in de buurt van Bellarosa Flat In Bairro Alto By Homeful Homes zijn onder andere het uitzichtpunt van Graça, het Mosteiro dos Jerónimos, Castelo de São Jorge.
    • Hoeveel kost het om bij Bellarosa Flat In Bairro Alto By Homeful Homes te verblijven?
      De huurprijs van Bellarosa Flat In Bairro Alto By Homeful Homes is €132.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Bellarosa Flat In Bairro Alto By Homeful Homes?
      Restaurants in de buurt van Bellarosa Flat In Bairro Alto By Homeful Homes zijn onder andere A Cultura do Hambúrguer en BA Wine Bar do Bairro Alto restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Biedt Bellarosa Flat In Bairro Alto By Homeful Homes internetverbinding?
      Ja, Bellarosa Flat In Bairro Alto By Homeful Homes biedt draadloos internet.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement vinden gasten een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, keukengerei en glaswerk.
    • Hoe groot is Bellarosa Flat In Bairro Alto By Homeful Homes?
      Bellarosa Flat In Bairro Alto By Homeful Homes heeft een totale oppervlakte van 60 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Humberto Delgado
    9 km

    Treinstations

    Station Rossio
    400 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Bellarosa Flat In Bairro Alto By Homeful Homes Lissabon

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten